TASARIM VE MÜHENDİSLİK

tasarım vemühendislik

Tasarım ve Mühendislik

Tasarım ve Mühendislik

TASARIM VE MÜHENDİSLİK EKİBİMİZ

Tasarım ve mühendislik departmanımız konusunda uzman kadrosu ile; fikirlerinizi ve projelerinizi oluşturmanıza yardımcı olur, fikir aşamasından nihai ürün aşamasına kadar projenizi takip eder ve sizi bilgilendirir. Projenizin en iyi şekilde sonuçlanmasını sağlar. Ürün geliştirme ve Ar-Ge faaliyetleri de mühendislik departmanı liderliğinde Üretim ve Kalite departmanları ile ortak çalışma yapılarak yürütülmektedir.

Departmanımızın kullandığı yazılım ve programlar;

  • SOLID WORKS CAD programı, bütün tasarım uygulamalarımıza cevap verebilen, montaj ve simülasyon uygulamalarının yanında sonlu elemanlar analizi gibi mukavemet analizi ve malzemeye ilişkin çeşitli mühendislik hesaplamalarını yapabildiğinden dolayı tasarımlarımızda hata payını minumuma indirmemizde bize yardımcı olmaktadır.
  • CIMATRON CAD-CAM programı, özellikle kalıp tasarım ve imalatlarında kullandığımızda  entegre CAD/CAM yapısıyla  tüm kalıp imalatı aşamalarında yardımcımız olmaktadır. Basit 2.5 eksenden sürekli 5 eksene kadar güçlü NC yetenekleri ile pürüzsüz yüzey kalitesi, yüksek frezeleme verimliliği ve kullanım kolaylığı CNC tezgahlarımızın verimliliğini artırır
  • SOLIDWORKS SIMULATION PROFESSIONAL, mühendislik departmanımız bu program sayesinde teorik olarak statik analiz, frekans analizi, buckling analizi, thermal analiz, drop testi, yorulma analizi ve optimizasyon yapabilmektedir
  • CANIAS ERP yazılımı, işletmemizdeki işleri çok daha kolay ve az maliyetle etkin bir şekilde yönetebilmemizi firma tüm birimlerinin koordinasyonunu,  güncel ve güvenilir bilgi sağlayarak, doğru veriler ışığında hızlı karar vermemizde bize yardımcı olur.

Mühendislik departmanımız fikirlerinizi bilgisayar ortamında tasarlayarak tüm mühendislik çalışmalarını tamamlar. Tasarımı yapılan ürünlerin doğrulanması gerektiği durumlarda mühendislik departmanımız sorumluluğunda gerçekleştirilir .sonuçlar ayrıntılı şekilde siz müşterilerimizle paylaşılır.

ROTASYON HAKKINDA